Естетичний SPA

Естетичний SPA

REDLINE – це найширший комплекс СПА-процедур, які являють собою не просто косметологічні процедури, а цілі ритуали, спрямовані на схуднення, коррецію фігури, омолодження і поліпшення стану шкіри, активізацію обмінних процесів в організмі в цілому.

СПА-процедури стали невід’ємною частиною послуг, адже саме вони допомагають досягти чудових результатів не тільки в сфері лікування різних, навіть хронічних захворювань, а й відчути прилив сил, відчути бадьорість і поліпшити настрій.

 

 

Прайс
Душ Шарко

В основному душ Шарко призначається при різного роду функціональних проблемах з нервовою системою, ознаках поганого обміну речовин (наприклад, при ожирінні, целюліті).

Ще одне призначення душа Шарко – зняття напруги м’язів і навантаження хребта, а також лікування захворювань різних внутрішніх органів. Але варто обов’язково проконсультуватися з лікарем перед застосуванням водних процедур.

Детальніше
Гідромасаж

До найголовніших переваг гідромасажу слід віднести приведення в тонус всіх м’язів, більш активне насичення крові киснем: як наслідок, виводяться токсини і шлаки з організму, відбувається розщеплення жирів, стимулюється кровообіг, поліпшення кольору шкіри.

Всім, хто займається спортом, веде активний спосіб життя, можна рекомендувати гідромасаж для відновлення сил організму.

Детальніше
Фітобочка

Життя в мегаполісі вносить свої корективи, які позначаються на нашому організмі: стреси, екологія, погане і шкідливе харчування.

Як результат, погіршується не тільки внутрішній стан (депресії, нестача життєвої енергії, поганий настрій), а й наш зовнішній вигляд.

Детальніше
Масаж

В даний час масаж є одним із методів оздоровлення, поряд із заняттями спортом, правильним харчуванням.

Масаж допомагає швидко відновитися після стресу, зняти біль, розслаблює напружені м’язи, прибирає зайву вагу і коригує фігуру, підсилює функції імунної системи, відновлює почуття спокою і благополуччя.

Детальніше
Пілінги

Однією з найбільш дієвих процедур для омолодження і поліпшення якості шкіри є пілінг.

Все пілінги сприяють поліпшенню стану шкіри, стимулюють виробництво колагену і еластину.

Детальніше
Обгортання

На сьогоднішній день обгортання по праву визнається однією з найефективніших і приємних косметичних процедур для корекції фігури, ліфтингу шкіри і боротьби з целюлітом!

Головна перевага обгортань в тому, що вони сприятливо впливають не тільки на шкіру, сприяють розщепленню жирових відкладень, а й надають потужний загальнозміцнюючий, оздоровчий ефект!

Детальніше
Інтегративне схуднення Thalgo

“Інтегративне схуднення” – це один з найбільш потужних моделюючих методів. Першочергова мета – зупинка процесу утворення целюліту.

Целюліт є результатом каскадної реакції, яка призводить до глибокої зміни структури шкіри, властивої зрілій шкірі. Програма включає методики схуднення, що дозволяють виправити естетичні недоліки тіла в РЕКОРДНО КОРОТКІ ТЕРМІНИ.

Детальніше
Програми схуднення

Для досягнення максимального результату в схудненні і моделюванні фігури, усунення  таких недоліків, як жирові відкладення, целюліт, набряклість необхідна комплексна програма. Будь-яка процедура по корекції фігури призначається фахівцями REDLINE з урахуванням особливостей організму, проблеми, ступеня її вираженості.

Тільки такий професійний підхід забезпечує дійсно помітні і стійкі результати.

 

Детальніше
Акції
Знижка -20% на всі стрижки

Стрижка впливає на те, як складається день, а в підсумку і життя /Софі Лорен/

Акція “5+1” на LPG-масаж

Ефективно моделює фігуру, незважаючи на вік і стадію целюліту

Душ Шарко зі знижками

ТОП- процедура для коррекції фігури. Результати, які не змусять вас довго чекати!

Програми корекції фігури

Схуднути на 1-2 розміри без болю і шкоди для здоров’я – це можливо!