Манікюр & Педикюр

Манікюр & Педикюр

У кожного з нас є бажання виглядати завжди красиво і елегантно, і доглянуті руки і ноги займають не останнє місце в цьому процесі. Короткі нігті, довгі нігті, широка палітра покриттів, різна форма нігтів, турбота про шкіру рук і ніг – це лише мала частина бажань клієнтів, які ми втілюємо в життя.

Звертаємо увагу на ретельні етапи дезінфекції всіх манікюрних і педикюрних інструментів! Ми несемо гарантію за Ваше здоров’я і здоров’я Ваших близьких!

Прайс
Манікюр та педикюр

Зробити манікюр сучасній жінці не проблема, варто всього лише набрати в пошуковику «манікюр» або «педикюр». Набрати просто, а ось отримати дійсно професійні послуги нелегко. Команда REDLINE запропонує вам цілий ряд послуг для нігтів і шкіри рук і ніг, які будуть проведені на найвищому рівні.

У REDLINE працюють добре навчені, досвідчені фахівці, які не тільки додадуть вашим ніжкам і рукам акуратний доглянутий вигляд, а й подбають, щоб вам було комфортно під час процедури, а також дадуть гарантію безпеки процедури.

Детальніше
Корекція врослого нігтя

Врослий ніготь – це ніготь, який вростає в край валика, часто супроводжується запальним процесом і гнійними утвореннями.

Використовуються ефективні скоби Фрезера, суперсучасні скоби системи Podofix і Combiped. Це дозволяє в 99% випадків уникнути хірургічного втручання.

 

 

Детальніше
Протезування нігтів

Нігті легко відновити за допомогою GEHWOL-гелю для протезування! Даний гель використовується для косметичного поліпшення зовнішнього вигляду нігтів, а також для протезування нігтів, наприклад, при лікуванні грибкових захворювань.

При травмованих нігтях, деформації нігтьових пластин або плоских нігтях (трамплінообразних) GEHWOL гель – найкраще рішення!

 

 

Детальніше
Лікування грибкових захворювань

Мережа REDLINE представляє революційну технологію для лікування грибкових уражень нігтів (оніхомікозів). Це німецька технологія компанії Hahn Medical System, фотодинамічна терапія.

Грибкові захворювання створюють загрозу не тільки вам, але і вашим близьким, тому не варто відкладати проблему в сторону.

Детальніше
Видалення натоптишів (мозолів)

Рекомендується звернутися до подолога, якщо у вас часто виникають хворобливі або неприємні відчуття в області стоп. Причину цього явища обов’язково потрібно виявити, щоб в подальшому вона не привела до серйозних наслідків.

Для видалення натоптишів на ногах, часто досить одного візиту в клініку (винятком є запущені, важкі випадки) і чіткого виконання всіх рекомендацій фахівця по домашньому догляду.

 

Детальніше
Акції
Масаж “Кобідо”

Позбавляє від стресу

Вакуумна епіляція діодним лазером Lumenis LightSheer Desire зі зниижкою -30%

Станьте власником гладенької, красивої та здорової шкіри в центрі REDLINE.

Знижка -20% до косметолога

Професійний догляд за вашою шкірою – це запорука молодості та догляності.

Знижка -20% на LPG-масаж

LPG-масаж тіла: швидко і безболісно повертає красу тіла

Лазерна епіляція -30% LIGHT SHEER DESIRE

Забудьте про небажане волосся та дискомфорт!