Апаратна косметологія

Апаратна косметологія

Апаратна косметологія стрімко розвивається і користується популярністю і у пацієнтів, і у косметологів. Багато естетичних проблем стало можливим вирішити за допомогою новітніх методик і сучасного високотехнологічного обладнання

В мережі REDLINE ми підберемо для Вас програму по догляду за обличчям і тілом, яка підходить виключно для Вас.

Прайс
Пресотерапія

Пресотерапія (або апаратний лімфодренажний масаж, компресійний масаж) – безболісна процедура, під час проведення якої відбувається виведення накопиченої надлишкової рідини з організму людини.

Пресотерапія має на організм глибокий оздоровчий вплив, заснований на двох основних механізмах: фізіологічний дренаж тканин і цілющий вплив масажу.

Детальніше
Видалення родимок і папілом

Видалення відбувається методом електрокоагуляції. Саме цей метод визнаний одним з найбільш перспективних методик видалення родимок і інших новоутворень на будь-яких частинах тіла, включаючи обличчя.

Самостійне видалення родимок абсолютно неприпустимо! Не експериментуйте над собою! Не слухайте поради народної медицини – в питаннях родимок це занадто серйозно!

Детальніше
Лазерна епіляція

У клініці краси і здоров’я REDLINE лазерна епіляція виконується на найсучаснішому обладнанні – лазері останнього покоління MeDioStar NeXT (Німеччина).

Знижка -30% на перше відвідування! Лазерна епіляція – кращий метод боротьби з небажаним волоссям! Безпека, ефективність, швидкість!

Детальніше
Озонотерапія

З кожним роком шкіра піддається старінню, але на даний процес можна вплинути. Основним секретом є вплив не на наслідок-зморшки, а на причину.

Одним з основних призначень озонотерапії є нормалізація природних функцій шкіри, поліпшення метаболізму тканин, оновлення клітин, як результат – шкіра омолоджується.

 

 

Детальніше
Кріоліфтинг

Нашим клієнтам забезпечується максимальний комфорт навіть при лікуванні штучним холодом! Кріоліфтінг – процедура, яка неодмінно призводить шкіру до стресового стану. У той же час запускаються механізми стимуляції обміну речовин і стабілізації гормональних процесів.

Кріоліфтінг вельми ефективний при боротьбі з віковими змінами: дряблою шкірою, для усунення зморшок, різного ступеня вугрової висипки та інших проблем шкіри. Ви відчуєте відновлення пружності та еластичності шкіри, активізацію повноцінного кровообігу, повернеться природний колір.

 

 

Детальніше
HydraFacial

“Те саме сяйво!” – ефект, який відзначають відразу ж після првоедення процедури HydraFacial®.

Дану процедуру можна робити для будь-якого типу шкіри і в будь-якому віці, так як наша шкіра завжди потребує очищення і зволоження.

Детальніше
RF-ліфтинг

RF-технології швидко перетягнули увагу на себе, адже за ефектом їх можна порівняти з пластичною хірургією, але вони при цьому менш травматичні.

RF-ліфтинг – це безопераційне омолодження шкіри за допомогою активних RF-імпульсів, які стимулюють фібробласти виробляти природний колаген та еластин.

 

Детальніше
Акції
Масаж “Кобідо”

Позбавляє від стресу

Вакуумна епіляція діодним лазером Lumenis LightSheer Desire зі зниижкою -30%

Станьте власником гладенької, красивої та здорової шкіри в центрі REDLINE.

Знижка -20% до косметолога

Професійний догляд за вашою шкірою – це запорука молодості та догляності.

Знижка -20% на LPG-масаж

LPG-масаж тіла: швидко і безболісно повертає красу тіла

Лазерна епіляція -30% LIGHT SHEER DESIRE

Забудьте про небажане волосся та дискомфорт!