Озонотерапія

Чистий природний антибіотик

Замовити

Про послугу

Озонотерапія на сьогодні зарекомендувала себе як високоефективний метод не тільки в профілактиці і лікуванні целюліту, шкірних розтяжок, але і в боротьбі з вугровою хворобою, подвійним підборіддям, а також різними дерматологічними захворюваннями.

Даний метод застосовується в багатьох спеціалізованих центрах Італії, США, Швейцарії, Німеччини. В Україні процедуру озонотерапії Ви можете пройти в клініці краси і здоров’я REDLINE, попередньо проконсультувавшись з лікарем-косметологом.

Основними перевагами методу озонотерапії є: високоефективність, відсутність побічних ефектів, добра переносимість процедури.

Показання до застосування: целюліт і шкірні розтяжки, дерматологічні захворювання, вугрова хвороба, корекція мімічних зморшок, омолодження, подвійне підборіддя, профілактика старіння шкіри обличчя і шиї, лікування «судинних зірочок».

Озонотерапія здійснюється методом підшкірних мікроін’єкцій в проблемні зони. Курс 10-15 процедур з періодичністю 2-3 рази в тиждень. Перші позитивні результати можна вже спостерігати після 3 сеансів.

Прайс

Озонотерапія стегон
від 450 грн
Озонотерапія живота
від 350 грн
Озонотерапія обличчя
від 350 грн
Озонотерапія сідниць
від 300 грн
Озонотерапія рук
від 250 грн
Ціни уточнюйте в адміністраторів за бажаною адресою обслуговування, так як ціни можуть відрізнятися