Душ Шарко

Бажані параметри фігури

Замовити

Про послугу

Не секрет, що дані водні процедури володіють чудовим тонізуючим впливом і застосовуються для корекції надмірної ваги. Уже через кілька сеансів, при дотриманні рекомендацій харчування і фізичних навантажень, можна спостерігати загальне зниження ваги. Струмінь води впливає на складні, важкодоступні жирові відкладення, які, при використанні простих фізичних навантажень (ходьба, біг, плавання тощо), організм природним шляхом спалює.

Крім цього, водні процедури Шарко здійснюють позитивний стимулюючий вплив на головний мозок, нервові закінчення шкіри, спинний мозок, сприяють загальному загартовуванню всього організму і, як наслідок, посилення імунітету. Значно зміцнюється серцево-судинна система. Результати водних процедур не змусять себе довго чекати!

Зазвичай тривалість процедури душ Шарко становить не більше 10-15 хвилин. Спрямований потік води з відстані 3-5 метрів впливає інтенсивним напором на проблемні зони організму. Помітний результат концентрованого дії води можна буде відчути вже через 4-5 процедур.

Рекомендований косметологами REDLINE курс не менше 10-12 процедур з перервою не більше, ніж кілька днів. В період проведення лікувального курсу вкрай небажано вживання спиртних напоїв, сигарет і інших елементів нездорового способу життя. Дуже вітаються тривалі прогулянки на свіжому повітрі, плавання в басейні і інші процедури стимуляції роботи м’язової системи. Зателефонуйте прямо сьогодні нашим косметологів та дізнайтесь більше!

Прайс

Душ Шарко
від 575 грн
Душ Шарко для курса (5 процедур)
від 545 грн
Душ Шарко для курса (10 процедур)
від 520 грн
Ціни уточнюйте в адміністраторів за бажаною адресою обслуговування, так як ціни можуть відрізнятися