LPG-масаж

Знижки на курс

Замовити

Про послугу

Знижки на курс LPG-масажу!

LPG масаж — одна з найефективніших методик корекції фігури, лікування целюліту і підтяжки шкіри.

Ще одним плюсом, яким володіє масаж LPG — це лімфодренажний ефект. LPG масаж — приємна безболісна процедура, яка дає швидкі та довготривалі результати:

  • зменшення обсягу тіла та корекція фігури;
  • видиме усунення целюліту та набряклості;
  • поліпшення еластичності шкіри;
  • розщеплення локальних жирових відкладень;
  • лімфодренаж та поліпшення циркуляції крові.

Істотно ефективніший, ніж будь-який ручний масаж.

Професійний LPG масаж – прекрасний спосіб для підтримки свого організму в ідеальній формі. Одна процедура масажу займає всього 35-40 хвилин. Видимі результати будь-який клієнт салонів REDLINE зможе відчути відразу після кількох сеансів. Курс 10 процедур, кратність – 2 рази на тиждень.

 

 

Зараз існує багато пропозицій щодо LPG-масажу, але, перш за все, слід звертати увагу не на меншу ціну, а на апарат, на якому проводиться процедура, адже саме оригінальний апарат – це Ваш гарант ефективності і хороших результатів.

В REDLINE використовуються оригінальні апарати останнього покоління Cellu M6 Integral (ул.Шаповала, 2 і Коласа, 10) і Cellu M6 Alliance (Єфремова, 23). Різниця відчувається моментально- “точніше” моделює ефект, і більш швидке досягнення результатів, біль і дискомфорт повністю виключені.

Професійний апарат LPG дозволяє виконувати процедури в області декольте, на обличчі, в області шиї. Дія апарату проникає на глибокі підшкірні шари, забезпечуючи ліфтинговий ефект, розщеплення жирів і загальне омолодження організму.

Результати роботи сучасного LPG апарату показують, що площа поверхні шкіри в оброблюваних областях протягом курсу скорочується на 20%: усувається не тільки жир, але і видаляються розтяжки – сліди целюліту навіть в запущеній стадії.

Прайс

LPG-масаж тіла (в залежності від апарату)
від 650 грн
LPG-масаж тіла (для курса из 10 процедур, Cellu M6 Integral)
від 585 грн
LPG-масаж обличчя (1 процедура)
від 440 грн
LPG-масаж обличчя (для курсу)
від 396 грн
LPG-масаж тіла + обличчя
від 1000 грн
LPG-масаж тіла (1 процедура, Alliance)
від 800 грн
LPG-масаж тіла (для курса із 6 процедур, Alliance)
4500 грн
Ціни уточнюйте в адміністраторів за бажаною адресою обслуговування, так як ціни можуть відрізнятися