Контурна пластика

Омоложение и укрепление кожи

Замовити

Про послугу

Коригування губ.

Втрата природної краси губ з віком – звичайне явище. Змінюється не тільки їх форма і колір, але і зовнішній вигляд – вони стає менш привабливим. Губи висихають, як в прямому, так і в переносному сенсі. Навіть якщо губи щодня зволожувати, їм не повернути колишньої еластичності і обсягу.

Контурна пластика губ включає в себе такі послуги:

  • створення естетичного контуру;
  • надання губам форми;
  • об’ємне наповнення губ;
  • корекція асиметрії однієї з губ.

Коли коригуються вікові зміни, проводиться контурна пластика губ гіалуроновою кислотою: зволоження губ без збільшення; відновлення природного відтінку; відновлення контуру; корекція зморшок; контурна пластика опущених куточків губ.

Ви можете замовити класичне збільшення, або зробити «французькі губки» – їх природна форма не змінюється, однак з’являється враження свіжості і природності форм.

Контурна пластика носогубних складок використовується при корекції зморшок і складок навколо рота.

Контурна пластика носослізної борозни дозволить вам назавжди позбутися від темних кіл і мішків під очима. Ця проблема приходить з віком, проте в деяких випадках вона дає про себе знати власницям тонкої шкіри.

Контурна пластика скул дозволяє розгладити зморшки в нижній частині обличчя і зупинити подальші вікові зміни.

Контурна пластика дозволяє підтягнути шкіру, прибрати дрібні мімічні і глибокі вікові зморшки, позбутися від мішків під очима.

Ціни на контурну пластику розраховуються виходячи з вартості препаратів і кількості введених ін’єкцій, а також вартості знеболюючого. Ви можете замовити послуги за прийнятними цінами безпосередньо на сайті або зателефонувавши по телефону. Перед проведенням процедур проводиться обстеження і консультація у лікаря. Консультація безкоштовна

Прайс

Губи (в залежності від препарата)
від 6000 грн
Скули (в залежності від препарата)
від 7500 грн
Носогубка (в залежності від препарата)
від 7700 грн
Носослізна борозна (в залежності від препарата)
від 8000 грн
Ціни уточнюйте в адміністраторів за бажаною адресою обслуговування, так як ціни можуть відрізнятися