Видалення натоптишів (мозолів)

Замовити

Про послугу

Стрижневі мозолі – це щільне утворення округлої форми з глибоким корінням в центрі. В основному, спочатку мозоль може не доставляти своєму “хазяїну” ніяких незручностей, але через деякий час все ж дає про себе знати. І якщо вчасно не звернутися до подолога, ходьба може перетворитися на муку.

Статистика стверджує, що у жінок натоптиші зустрічаються в 10 разів частіше, ніж у чоловіків. Такі цифри обумовлені тим, що дами готові пожертвувати зручністю заради краси, носячи вузьке взуття або туфлі на високих підборах.

Щоб уникнути натоптишів, слід уважно підходити до вибору взуття. Воно повинно бути якісним, точно підходити за розміром, обов’язково мати зручну колодку і не дуже тонку підошву. Якщо взуття недостатньо комфортне, часто доводиться носити високий каблук або шпильку, потрібно використовувати спеціальні підкладки.

Наші ПОДОЛОГИ визначають чітко проблему і пропонують максимально швидке і якісне рішення, розуміючи, які незручності можуть доставляти проблеми на стопах і їх, часом нестерпні, наслідки.

Прайс

Видалення натоптиців (мозолів)
від 35 грн
Видалення стрижневого мозоля
від 130 грн
Ціни уточнюйте в адміністраторів за бажаною адресою обслуговування, так як ціни можуть відрізнятися