Лікування грибкових захворювань

Забудьте про дискомфорт!

Замовити

Про послугу

Грибок нігтів- захворювання, яким можна заразитися в громадських місцях при недотриманні правил гігієни. Підступність грибка в тому, що спочатку помітити його дуже важко, ознаками можуть бути підвищена сухість стоп, легкий свербіж. Згодом під дією захворювання ніготь грубіє, деформується, змінює колір. Це свідчить про те, що захворювання вже зміцнилося в товщі нігтя. Дана стадія вже не піддається лікуванню звичайними засобами.

Переваги методики фотодинамічної терапії при лікуванні грибка:

  • активні форми кисню руйнують клітинну стінку грибів, що призводить до їх загибелі, знищуються спорові форми грибів,
  • світлова хвиля проникає глибоко в товщу нігтя і руйнує гриби у всіх шарах нігтьової пластини,
  • безмедикаментозне позбавлення від грибка, не вимагає застосування важких антибіотиків,
  • ефект оцінюється вже через 3 місяці,
  • Немає побічних ефектів і ускладнень.

Всі процедури проводяться при суворому дотриманні правил гігієни, антисептиків та дезінфекції. Використовуються тільки стерилізовані і одноразові інструменти.

Грибок нігтів – це складне і небезпечне захворювання, яке вимагає правильного і тривалого лікування. Воно не зникне само собою і звичайна мазь з аптеки не вирішить проблему. Чим довше ви тягнете з лікуванням, тим важче його лікувати і гірше для всього організму.

Курс лікування: 3 процедури в тиждень (через день), 4-я процедура через місяць, 5-я процедура через 3 міс, 6-а процедура через 6 міс.

МЕДИЧНА ЛІЦЕНЗІЯ. Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ консультацію, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Вирішіть проблему раз і назавжди!

Прайс

Лікування грибка нігтя
400 грн
Ціни уточнюйте в адміністраторів за бажаною адресою обслуговування, так як ціни можуть відрізнятися