Контурна пластика

Омоложение и укрепление кожи

Замовити

Про послугу

Коригування губ.

Втрата природної краси губ з віком – звичайне явище. Змінюється не тільки їх форма і колір, але і зовнішній вигляд – вони стає менш привабливим. Губи висихають, як в прямому, так і в переносному сенсі. Навіть якщо губи щодня зволожувати, їм не повернути колишньої еластичності і обсягу.

Контурна пластика губ включає в себе такі послуги:

  • створення естетичного контуру;
  • надання губам форми;
  • об’ємне наповнення губ;
  • корекція асиметрії однієї з губ.

Коли коригуються вікові зміни, проводиться контурна пластика губ гіалуроновою кислотою: зволоження губ без збільшення; відновлення природного відтінку; відновлення контуру; корекція зморшок; контурна пластика опущених куточків губ.

Ви можете замовити класичне збільшення, або зробити «французькі губки» – їх природна форма не змінюється, однак з’являється враження свіжості і природності форм.

Контурна пластика носогубних складок використовується при корекції зморшок і складок навколо рота.

Контурна пластика носослізної борозни дозволить вам назавжди позбутися від темних кіл і мішків під очима. Ця проблема приходить з віком, проте в деяких випадках вона дає про себе знати власницям тонкої шкіри.

Контурна пластика скул дозволяє розгладити зморшки в нижній частині обличчя і зупинити подальші вікові зміни.

Контурна пластика дозволяє підтягнути шкіру, прибрати дрібні мімічні і глибокі вікові зморшки, позбутися від мішків під очима.

Ціни на контурну пластику розраховуються виходячи з вартості препаратів і кількості введених ін’єкцій, а також вартості знеболюючого. Ви можете замовити послуги за прийнятними цінами безпосередньо на сайті або зателефонувавши по телефону. Перед проведенням процедур проводиться обстеження і консультація у лікаря. Консультація безкоштовна

Прайс

Губи (Belotero, Neauvia)
від 7000
Скули (Belotero, Neauvia)
від 7500
Носогубка (Belotero, Neauvia)
від 7000
Носослізна борозна (Belotero, Neauvia)
від 7700
Векторний ліфтинг Radiesse
10800
Ціни уточнюйте в адміністраторів за бажаною адресою обслуговування, так як ціни можуть відрізнятися