Redline

Redline

X

Мезотерапія

Мезотерапія

Мезотерапія - це ін'єкційний метод введення того чи іншого препарату в поверхневі і глибокі шари дерми для терапевтичної та лікувальної дії, чого не можна добитися шляхом простого нанесення препарату на шкіру.

Опис процедури Мезотерапія:
Перед початком процедури косметолог обов'язково проводить пробу на алергічну реакцію. Процедура займає за часом від 10 до 40 хвилин, це залежить від обсягу оброблюваної площі та кількості введеного препарату. Для кожної ділянки тіла свій об'єм.

Наприклад, для обличчя - це від 2 до 5 мл коктейлю, для зони шиї і декольте - від 1.5 до 3 мл, для тіла - від 5 до 20 мл. Сама процедура проходить в кабінеті косметолога, де на Вас заводять карту і пишуть, що і коли Вам вводили, куди і в якому обсязі. Ін'єкції майже безболісні, так як проводяться найтоншими голками. Сам коктейль знаходиться або у флаконі, або в ампулі. У ході процедури косметолог користується одноразовими шприцами та голками, що також убезпечить процедуру.

Єдине, що може Вас засмутити, так це наявність гематом після процедури. Це пов'язано з тим, що голка вводиться на різну глибину, і судини дуже тендітні і не візуалізуються. Тому Ви повинні пам'ятати, що якщо Вас турбує целюліт, то всі маніпуляції Ви повинні проводити за три місяці до літа, щоб до Вашого відпуску зійшли всі гематоми після процедур. Мезотерапію проводять один раз на тиждень, курсом від 5 до 15 процедур, залежно від запланованого результату і проблематичної області.

Мезотерапія (Dermaheal, Filorga) 1300-4600 грн

Оцените данную услугу: