Redline

Redline

X

Манікюр & Педикюр

Манікюр & Педикюр

Різновиди манікюру.

Гігієнічний манікюр. Найпростіший манікюр. Включає в себе: дезінфекція рук, зняття лаку або гель-лаку, вирівнювання і надання довжини і форми нігтя, відбілювання нігтів з внутрішньої сторони, полірування нігтів, пом'якшення рук, покриття нігтів лікувальним або прозорим лаком.


Класичний манікюр. Найпоширеніший вид манікюру. Також включає в себе: дезінфекція рук, зняття покриття, надання довжини і форми нігтя. Після чого на зону кутикули наносять пом'якшуючий гель і ручки замочують у ванні з пом'якшувальним розчином і водою. Після, кожен пальчик дістають окремо і видаляють розм'яклу кутикулу манікюрними ножицями, бічні валики нашкірними манікюрними щипчиками. Після покривають нігті, а шкіру навколо нігтів змащують живильним маслом. Поверхня рук покривають живильним або зволожуючим кремом (залежить від сезону) для рук і роблять легкий масаж кисті.

Європейський манікюр (необрізний). Головна відмінність від класичного манікюру те, що при європейському не видаляються кутикула, а обережно відсувається апельсиновою паличкою, наноситься пом'якшуючий гель на зону кутикули. Після, кожен пальчик очищають від пом'якшувального гелю і птірігія, шліфують (якщо необхідно), полірують або покривають лаком або гель-лаком. По закінченню покриття обов'язково змащують шкіру біля нігтів живильним маслом, яке запобігає появі задирок. Наносимо живильний крем або зволожуючий лосьйон для рук.

Апаратний манікюр. Особливість апаратного манікюру полягає в тому, що він виконується за допомогою апарату зі спеціальними шліфувальними насадками. Тут не потрібно попереднього замочування пальчиків в розчині і навіть пом'якшуючого гелю для кутикули. Вся робота виконується абсолютно насухо. При апаратному манікюрі малоймовірний ризик пошкодити кровоносні судини. Після апаратного манікюру шкіра виглядає відполірованою і набагато довше зберігає гладкість.

Французький манікюр або "Френч". Це декоративне покриття нігтів. Вільний край нігтя і трохи вище (близько 2 мм) покривають білим лаком, а сам ніготь покривають прозорим або напівпрозорими лаком (рожевий, бежевий або персиковий). Далі покривають top-coat і як слід просушують.

Чоловічий манікюр. Манікюр для чоловіків виконується так, як і при європейському, а якщо є необхідність видалити кутикулу, то пропонується класичний манікюр. Так само задаємо форму і довжину нігтя, обробляємо кутикули, усуваємо задирки. Потім обов'язково наносимо поживне масло в зону кутикули і на нігтьову пластину. Виконуємо полірування нігтів матову або глянцеву. Існує спеціальне покриття для чоловіків, прозоро - матовий лак, який непомітний і виконує захисну функцію нігтьової пластини. Наприкінці манікюру наносимо на руки крем або лосьйон, виконуємо легкий масаж кисті рук.

Дитячий манікюр. За принципом виконання - це звичайний гігієнічний догляд за руками. Дитячий манікюр не буває обрізним. Дезінфікуємо ручки. Кутикулу розм'якшують спеціальним гелем, задирки, якщо є, так само обережно обробляются гелем. Далі наносимо на весь пальчик протизапальне масло. На ручки можна нанести крем. Дитячий манікюр виконується як дівчаткам, так і хлопчикам, від 7до 13-14 років.

Гарячий манікюр. При гарячому манікюрі майстер використовує постійно підігріту ванночку, наповнену спеціальним кремоподібним лосьйоном, в якому містяться всі необхідні для нігтів і кутикули, вітаміни. Гарячий манікюр може бути як європейським, так і класичним. Цей вид манікюру використовується як відновлююча процедура після зняття штучних нігтів і покриттів, так і для клієнтів із сухою шкірою рук.