LPG-массаж

Скидки на курс

Замовити

Про послугу

Основа процедури – тиск сильно розрідженого повітря на проблемні ділянки організму. В результаті жирові відкладення руйнуються і виводяться з організму. Відмінність LPG від вакуумного масажу в тому, що його можна застосовувати і для обличчя. Крім цього, апаратний вплив на організм істотно ефективніший, ніж будь-який ручний масаж.

Зараз існує багато пропозицій щодо LPG-масажу, але, перш за все, слід звертати увагу не на меншу ціну, а на апарат, на якому проводиться процедура, адже саме оригінальний апарат – це Ваш гарант ефективності і хороших результатів. В REDLINE використовуються оригінальні апарати останнього покоління Cellu M6 Integral (ул.Шаповала, 2 і Коласа, 10) і Cellu M6 Alliance (Єфремова, 23). Різниця відчувається моментально- “точніше” моделює ефект, і більш швидке досягнення результатів, біль і дискомфорт повністю виключені.

Професійний LPG масаж – прекрасний спосіб для підтримки свого організму в ідеальній формі. Одна процедура масажу займає всього 35-40 хвилин. Видимі результати будь-який клієнт салонів REDLINE зможе відчути відразу після кількох сеансів. Оптимальна кратність виконання масажу – 2 рази на тиждень. Для загального закріплення ефекту і гарантованого результату повний курс повинен становити не менше 10 процедур.

Професійний апарат LPG дозволяє нашим косметологів виконувати процедури в області декольте, на обличчі, в області шиї. Дія апарату проникає на глибокі підшкірні шари, забезпечуючи ліфтинговий ефект, розщеплення жирів і загальне омолодження організму. Результати роботи сучасного LPG апарату показують, що площа поверхні шкіри в оброблюваних областях протягом курсу всього з 10 процедур скорочується на 20%: усувається не тільки жир, але і видаляються розтяжки – сліди целюліту навіть в запущеній стадії.

Прайс

LPG-масаж тіла (1 процедура, Cellu M6 Integral)
550 грн
LPG-масаж тіла (1 процедура, Cellu M6 Alliance)
800 грн
LPG-масаж тіла (для курса из 10 процедур, Cellu M6 Integral)
495 грн
LPG-масаж тіла (для курса из 10 процедур, Cellu M6 Alliance)
720 грн
LPG-масаж обличчя (1 процедура)
370 грн
LPG-масаж обличчя (для курса)
от 330
Ціни уточнюйте в адміністраторів за бажаною адресою обслуговування, так як ціни можуть відрізнятися