Redline

Redline

X

Візаж

Візаж

Навіщо потрібен професійний макіяж?
Чому одні жінки люблять фарбуватися самостійно, а інші постійно вдаються до послуг професіонала? Зараз у магазині можна вибрати косметику на будь-який смак і гаманець, а жіночі журнали просто переповнені порадами, як правильно перетворити себе в красуню за допомогою простих прийомів.

Профі сфери краси знають, що справжню королеву за допомогою макіяжу можуть створити тільки майстри! Тільки майстер з легкістю підкреслить Ваші достоїнства і приховає за допомогою косметики Ваші недоліки. Крім того, кожна з нас звикла фарбуватися в певній манері - і тільки візажист може нафарбувати Вас по-різному, для різних приводів.

Як це не банально звучить, візаж - саме що ні на є мистецтво, а візажист - творець, художник. А малює і творить він не на папері, а на обличчі жінки.

В результаті роботи майстра візажу виходить не просто гарна картинка, а реальна жінка, хвилююча і привертаюча увагу.

У своїй роботі візажист враховує різні фактори:

форму обличчя
пропорційність і співвідношення частин обличчя
поєднання відтінків
модні тенденції в макіяжі

Як знайти хорошого візажиста
Звичайно, відмінний візажист мешкає у відмінному салоні - професіонали знають собі ціну, а професіоналізм напрацьовується досвідом.
Хороший макіяж - той, який не помітний. Видно тільки красива жінка, а не косметика. Поганий візажист малює гарне обличчя, хороший візажист створює незабутній образ, ґрунтуючись на природній красі жінки.

Висококласний візажист при створенні образу враховує характер і настрій жінки, а також привід, для якого створюється образ.

Основні ознаки хорошого візажиста:
Він сам стильний і модний, може вислухати, в курсі модних тенденцій і новинок, він постійно вчиться і самовдосконалюється, спілкується ввічливо і доброзичливо, Ви відчуваєте - це ваш візажист! Саме такі візажисти працюють в Red Line! Звертайтеся в Red Line і створіть свій образ Богині!
 

Оцените данную услугу: