Redline

Redline

X

Пілінги зі знижкою -20%

Для чого робити пілінги?

Шкіра красиво виглядає тільки тоді, коли підтримується баланс між поділом клітин базального шару, їх диференціюванням і злущуванням рогових клітин.

Під дією різних факторів швидкість поділу клітин сповільнюється, в результаті, шкіра стає тонкою, перестає виконувати своє естетичне призначення, знижує захисні і бар'єрні властивості. Вона легко подразнюється, тріскається. А з віком падає як швидкість ділення, так і швидкість відлущування клітин, тому старіюча шкіра стає більш грубою, з'являються зовнішні ознаки старіння (погіршення кольору обличчя, зморшки, розширені судини, пігментні плями, деформація овалу обличчя).

Тому одним із способів вирішення даної проблеми є хімічні пілінги - відлущування клітин рогового шару, стимуляція ділення клітин епідермісу.

Технологія визнана унікальною, а застосування препаратів в косметології - ефективним і безпечним. Різноманітні хімічні Enerpeel пілінги підбираються під існуючі проблеми шкіри, залежно від інтенсивності, глибини необхідного впливу.

Пілінги Enerpeel зі знижкою -20%, якість - перевірена часом.

Досягнення необхідного результату вимагатиме застосування декількох процедур.

Не втрачайте шанс пройти курс унікальних пілінгів, результат після яких буде помітним не тільки для Вас, подаруйте своїй шкірі нове життя!

 
 
 
 
 
 
Для чого ТЕСТ-драй потрібен Вам?

ТЕСТ-драйв - це унікальна можливість для наших клієнтів не просто знайти відповіді на всі особливості процедури, але і оцінити кваліфікацію майстра зі свого боку, відчути контакт і розуміння своїх побажань. На першу процедуру вам надається знижка в 20%!

     LPG-масаж
     хиромассаж
     загальний масаж
     антицелюлітний масаж
     Массан особи
     манікюр
     педикюр

Ми впевнені в професіоналізмі наших фахівців, відчуйте це і ви!