Redline

Redline

X

Солярій

Солярій

MegaSun - це вертикальний професійний турбо-солярій класу «VIP»

Солярій: користь чи шкода?

Багаторазові дослідження лікарів переконують: засмага в солярії в помірних дозах дуже корисна - це є профілактикою багатьох хвороб. У чоловіків це рак простати і рак прямої кишки, а ще захворювань серцево-судинної системи, захворювань шкіри (псоріаз, нейродерміт, екзема), опорно-рухового апарату (остеохондрози, артрити) та органів дихання (бронхіти, риніти). А найбільш корисна засмага в солярії ранньою весною, коли шкіра в солярії готується до літа і інтенсивному сонця!
Промені в соляріях відрізняються від сонячних. Промені спектру С - найбільш агресивні - відсікаються особливими фільтрами, а промені А і В строго дозуються.

Процедура засмаги в солярії має ряд протипоказань, які обов'язково треба враховувати. Не рекомендується загорати людям з

онкологічними, гінекологічними, шкірними захворюваннями,
Небезпечними родимками,
відкритими ранами,
після травмуючих процедур, наприклад, пілінгу, мезотерапії, епіляції,
всупереч поширеній думці, засмага протипоказаний при вугрової хвороби, так як може погіршити стан шкіри.
категорично забороняється ходити в солярій в період вагітності та годування груддю.

Що потрібно знати при першому відвідуванні солярію?
Перш ніж йти в солярій, необхідно упевнитися, що немає яких-небудь протипоказань до проведення процедури, а після - проконсультуватися з косметологом, який допоможе визначити тип шкіри, відповідну тривалість сеансу, а також підбере захисні засоби.

Тривалість сеансу засмаги в солярії залежить від типу шкіри.

Для першого відвідування цілком достатньо 4-6 хвилин, для наступних - 8-15. Між першим і другим сеансами має пройти не менше 2 діб - за цей час можна визначити, як реагує шкіра на ультрафіолет.

Наступні сеанси можна проводити 2-3 рази на тиждень курсом 3-4 тижні, а для підтримки засмаги достатньо 1 разу на тиждень.

Відвідувати солярій безперервно не варто: шкіра повинна відпочивати. Не слід також поєднувати походи в солярій і засмагу на сонці.

Переваги засмаги в солярії:

шкіра швидко набуває приємного рівного відтінку
ультрафіолет стимулює вироблення вітаміну D, який необхідний організму
засмага в солярії корисна тим, хто страждає деякими шкірними захворюваннями, піддаються лікуванню ультрафіолетом, однак робити це слід тільки за призначенням лікаря
відвідування солярію - хороший спосіб підготувати шкіру перед відпусткою і вирішити деякі проблеми зі шкірою

НОВІ ЛАМПИ! Вартість:

Солярій, 1 хв 10 грн
Солярій, 1 хв (абонемент 100 хв) 9,2 грн
Солярій, 1 хв (абонемент 50 хв) 9,4 грн