Redline

Redline

X

Сауна та хамам

Сауна та хамам

Cауна грає досить велику роль в нашому житті і відома всьому світу завдяки тим здоровим приємним відчуттям, які вона дає людині.

Тепло в сауні проникає в організм через шкіру, нагріває дихальні шляхи і підвищує температуру тіла на 1-2 ° С. Таким чином посилюється кровообіг і всі обмінні процеси, зміцнюються природні сили захисту організму.

Тим не менш, такий позитивний вплив відбувається на організм тільки тоді, коли людина дотримується всіх правила поведінки в сауні: не забуває попередньо прийняти душ і насухо витертися, проводить в сауні не більше 15 хвилин, вмивається в холодній воді, потім ще раз сидить протягом 10-15 хвилин і, нарешті, приймає завершальний холодний душ.

Парна ХАМАМ - це лазня з найвищою відносною вологістю повітря, близькій до 100%. У приміщення автоматично подається пар потрібної температури. У парній температура повітря близько 47 С. Густий пар обгортає тіло і м'яко прогріває його, це нормалізує вашу терморегуляцію і кровообіг, поступово розслабляючи всі м'язи, відновлює бадьорість і працездатність. Весь організм насичується теплою вологою. Для посилення ефекту пар насичується ефірними маслами евкаліпта та м'яти.

Мінімальний час оренди: 2 години.
Кількість осіб: 6 (максимальна кількість 8, окрема доплата за 7-го і 8-го людини).

Сауна фінська + хамам (до 6 чол) 350 грн/год
Сауна фінськая + хамам (до 6 чол) з 9-00 до 16-00 330 грн/год