Redline

Redline

X

Професійна чистка обличчя

Професійна чистка обличчя

Для чого потрібна регулярна чистка обличчя?

Не секрет, що більше, ніж 80% жителів мегаполісів стикаються з проблемою появи вугрів або, як часто між собою говорять косметологи, -комедонів.

Якщо повернутися до теорії, то для захисту шкіри від пересихання і шкідливого впливу зовнішніх факторів наші сальні залози регулярно виділяють спеціальне маслянисту речовину, яка змішується на поверхні з ороговівшими лусочками. Якщо у вас немає ніяких проблем, то шкіра оновлюється і очищується самостійно. Але ...

Стреси, гормональні збої, незбалансоване харчування, недосип, захворювання внутрішніх органів вносять свої корективи в нормальне функціонування організму, а, відповідно, шкіри. Кожного сала починає вироблятися більше, процес оновлення клітин сповільнюється, і, як результат, - забруднення вже видаляються не так часто, сальні залози закупорюються, починають погано функціонувати, збільшуються по розмірам, і ... чорні точки нам забезпечені!

Сучасна реклама пропонує велику кількість кремів і скрабів, які без проблем очищають шкіру, але оскільки комедони знаходяться глибоко всередині, то дана косметика не завжди може допомогти. Для того, щоб подарувати нове життя шкірі, потрібне звернення до косметолога, який зможе не тільки зробити грамотну чистку, але і підібрати правильну косметику для домашнього догляду, щоб уникнути або зменшити дані проблеми в майбутньому.

Існує багато стереотипів про те, чи потрібна чистка для обличчя ... які тільки легенди не ходять про цей процес, але повірте, якщо ви звернетеся до хорошого фахівця, то ніяких проблем не буде. Так, звичайно, чистка обличчя - це не найприємніша процедура, але результати чистки, виконаної з професійною косметикою і правильним підходом, не змусять вас довго чекати і розвіють усі сумніви.

Які види чисток пропонує мережа REDLINE

Механічна чистка

Процес включає очищення шкіри, процес стимулювання розкриття пор і, безпосередньо, сама механічна чистка , яка виконується вручну. На відміну від ультразвукової чистки після даної процедури шкірі потрібно кілька днів для повного відновлення, але саме механічна чистка дозволяє позбавитися від самих глибоких забруднень на шкірі.

Ультразвукова чистка

Це апаратний вид чистки, при якому використовується ультразвук. Це вважається найбільш прогресивним видом очищення. Ультразвукова чистка дозволяє не тільки звільнитися від ороговілого шару безпечним способом, очистити пори, але і стимулює вироблення колагену

Комбінована чистка

Поєднує в собі механічну і ультразвукову чистки. Дозволяє дістатися до найглибших забруднень в потрібних зонах і в той же час не травмувати менш забруднені ділянки.

Наш лікар-косметолог підбере для Вас потрібний варіант чистки обличчя, виходячи з особливостей і проблем шкіри. Ціна на чистку обличчя в Києві від 630 грн. Чистка виконується тільки на професійній косметиці в стерильних і комфортних для Вас умовах.

Безкоштовна консультація косметолога!


Оцените данную услугу: