Redline

Redline

X

Покриття Shellac та Vinylux від CND

Покриття Shellac та Vinylux від CND

Процедура Shellac сьогодні стала доступною в салонах краси і стала дуже популярною. Дане покриття абсолютно безпечне, воно не тільки є стійким покриттям, а й виконує захисну дію для нігтів.

Shellac -покриття підходить як на короткі, так і на довгі нігті. Має відмінну стійкість до механічного впливу і впливу різних речовин. Тримається від 15 до 20 днів, не травмує нігтьову пластину і дає можливість відростити нігті до потрібної довжини, особливо коли нігтьова пластина була раніше механічно пошкоджена (після нарощування).

Покриття Shellac складається з лаку і гелю і не має запаху. Процес нанесення Shellac проводитися так само, як при покритті звичайним лаком: перший шар наносимо базу, два шари кольорового гель-лаку (shellac або іншої марки гель-лак) і в завершенні закріплювач. Найголовніше, при першому етапі і на останньому, як слід запечатуємо вільний край нігтьової пластини, таким чином ми захищаємо ніготь від проникнення вологи під гель і від незначних механічних впливів. Винятком може стати тільки індивідуальна непереносимість деяких компонентів, що входять до складу гель-лаку.

Shellac буде актуальним на сезон відпусток, при тривалих відрядженнях, а також тим, хто дуже цінує свій час.

Манікюр з таким покриттям буде радувати не менше 2-3 тижнів, гель- лак при цьому не втратить свій насичений первісний колір і глянець.

Зараз дуже стали популярні дизайн-покриття: градієнтний, місячний, декоративний. І за допомогою гель- лаку це стало ще доступнішим і досконаліший. Відтінки також можна змішувати між собою і отримувати абсолютно новий колір, в цьому і є принадність Shellac.

Правильно виконуючи процедуру, можна довгий час милуватися красивим манікюром. Гель-лак додає манікюру шикарний глянець, а різноманітна палітра кольору - яскравість і оригінальність.

Vinylux - це лакове покриття класу Люкс для нігтів. Ще Vinylux називають тижневий лаком для нігтів. У чому ж його основні переваги? Розглянемо його особливості більш докладно. З появою гель-лаків, у тому числі Shellac та інших марок, багато представниць прекрасної статі перейшли на зручний і стійкий манікюр з гель-лаковим покриттям. Звичайно, використання звичайних класичних лаків стало на порядок менше. Але і є любительки, які частіше ніж раз на два-три тижні змінюють колір покриття на нігтях. Спеціально для них був розроблений лак Vinylux, тижневий лак. При нанесенні Vinylux не використовується базовий шар, так як склад базового шару входить до складу кольорового лаку Vinylux. Компанія CND стверджує, що з кожним наступним днем, Vinylux стає все більш міцним, має ефект «самозміцнення». Що про звичайні класичні лаки не скажеш. Це обумовлено наявністю в його складі Vinulux фотоініціаторів, які під дією природного світла тверднуть. Швидкість висихання Vinylux складає всього 10 хвилин-це час затвердіння лаку, після якого Ви можете, не боячись, виконувати свої повсякденні справи.

Палітра Vinylux становить близько 62 відтінків, 41 з яких відповідають Shellac-ку.

За допомогою Vinylux ми також можемо зробити всілякі дизайни і навіть малюнки. Покриття Vinylux знімається звичайною рідиною для зняття лаку.

Отже, вибір за Вами - Shellac або Vinylux! Будь стильною з Red Line!
 

Оцените данную услугу: