Redline

Redline

X

Плетіння волосся

Плетіння волосся

Сьогодні модно робити красиві зачіски. Але якщо ви хочете знайти свій унікальний стиль, пропонуємо освоїти плетіння волосся. Подібне чудо на вашій голові буде виглядати вишукано і приверне заздрісні погляди оточуючих.

Умовно можна розділити зачіски з косами на денні, вечірні та універсальні. Також такі зачіски часто вибирають в якості весільного варіанту.

За вашим бажанням весільні або вечірні зачіски з косами можуть бути прикрашені живими або штучними квітами, стрічками, камінням, різними обідками, шпильками і т.п. Для денної зачіски кращим доповненням буде одна велика квітка, лаконічна стрічка. Можна обійтися і зовсім без будь-яких аксесуарів. Адже красиве сплетіння пасм волосся саме по собі є прикрасою.

Зачіски з косами не дозволять вам виглядати буденно. Заплітання волосся, навіть якщо воно є всього лише одним з елементів щодо звичайної зачіски, в будь-якому випадку додає образу родзинку.

Коси актуальні і для молодих дівчат, і для жінок у віці.
Зачіски з косами - відмінний спосіб «відкрити обличчя», підкреслити лінії шиї. Це прекрасний варіант для дівчат, чиє волосся не можуть тримати укладку тривалий час.

Коси можуть бути дуже різними: грайливі, недбалі, суворі й елегантні, аристократичні і вишукані. Вони завжди готові надати зовнішності романтичного відтінку, свіжості, спокусливості та жіночності.

Плетіння зі стрічками - один із трендів року, що наступив. Красиво підібрані стрічки, вплетені майстерними руками майстра, допомагають створити неповторний образ і приковують до себе погляд.

Зверніться до наших професіоналів і створіть свій неповторний образ!
 

Оцените данную услугу: