Redline

Redline

X

Плазмоліфтинг - відновлення природної краси

Плазмоліфтинг - відновлення природної краси

Плазмоліфтінг - революційний переворот в корекції вікових змін шкіри, лікуванні вугрової хвороби і боротьби з випаданням волосся. Це можливість впливати на процеси регенерації, змушувати шкіру природним шляхом оновлюватися зсередини.

Метод заснований на введенні плазми крові, яка багата тромбоцитами. Дані ін'єкції дають клітинам шкіри «друге життя». Відбувається активізація метаболізму, активніше виробляється колаген, еластин і природна гіалуронова кислота. Оновлені клітини фібропласти стимулюють народження нових клітин, що і дозволяє повернути шкірі молодість та здоровий вигляд.

ЕФЕКТ ВІД ПЛАЗМОЛІФТИНГУ:
- видимі результати вже після першої процедури;
- відвищення пружності шкіри;
- поліпшення кольору обличчя;
- усунення зморшок, складок і синців під очима;
- уповільнення старіння шкіри;
- шкіра набуває «фарфорового ефекту», стає гладкою і бархатистою;
- при лікуванні волосяної частини голови, помітно прискорюється ріст волосся.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДИКИ:
• тривалість процедури становить 40-60 хвилин;
• відсутність алергічних реакцій;
• невисока вартість, в порівнянні з іншими омолоджують процедурами;
• абсолютна безпека: при використанні власної крові пацієнта виключений ризик відторгнення препарату і зараження.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:
• важкі порушення згортання крові;
• онкологічні захворювання;
• придбані імунодефіцити.
Дана методика ефективна при випаданні волосся, позитивна динаміка відзначається в 80% пацієнтів вже на початку курсу: волосся починає випадати повільніше, активізується його ріст, зникає себорея, припиняється відмирання волосяних цибулин, налагоджується робота сальних залоз.

Суть процедури: у пацієнта беруть кров в обсязі від 10 до 20 мл з вени. Кров очищають і поміщають в центрифугу для виділення плазми, багатої тромбоцитами - цей процес займає близько 15 хвилин, а потім отриману плазму відразу ж вводять в дерму пацієнта за спеціальною схемою. Єдиним мінусом можуть бути невеликі синці в місцях ін'єкцій, які дуже швидко зникають.

Рекомендації: відмовтеся від смаженої і жирної їжі за добу до процедури, а також від продуктів з консервантами. За 4 години до початку можна нічого їсти, багато пийте.

Вартість плазмоліфтингу:
Плазмоліфтинг (1 пробірка)  1 900,00
Плазмоліфтинг (2 пробірки)  2 500,00
Плазмоліфтинг (3 пробірки) 3 500,00


УВАГА! ВАЖЛИВО пам’ятати, що тільки СЕРТИФІКОВАНІ пробірки Plasmolifting відповідають міжнародним стандартам якості та можуть гарантувати безпеку та ефективність методики.

Оцените данную услугу: