Redline

Redline

X

Пілінги Enerpeel

Пілінги Enerpeel

Немає аналогів в Україні !!!

Пілінг обличчя - це відлущування верхнього ороговілого шару шкіри для поліпшення зовнішнього стану шкіри. За допомогою пілінгів можна відновити рівний і здоровий колір шкіри, згладити зморшки, вирівняти шкіру і звузити пори, позбутися рубців і акне.

До пілінгу найкраще вдаватися восени або пізньою весною, коли немає палючого сонця і лютих морозів, які дійсно є випробуванням для «пропілінгованої» шкіри.

Пілінги Enerpeel унікальні тим, що кислота в ампулі не активна, активізується вона тільки тоді, коли зустрічається з ендогенної вологою в шкірі, таким чином поверхню шкіри не травмується, при цьому йде робота всередині!

Переваги пілінгів Enerpeel.

Ці пілінги створені для соціально активних клієнтів, тому що не мають постпілінгового запалення і ускладнень, а гіперемія наближена до нуля.
Процедура максимально стерильна, так як міні ампула відкривається на ваших очах і використовується тільки для однієї процедури. Так само в пілінгах ENERPEEL надаються серветки для підготовки шкіри до процедури і серветки нейтралізатори кислот, кожна з яких герметично запакована і також відкривається при Вас.
Система VIALBRUSH - точність гарантована.

Всі кислоти містяться в ампулах з градуйованою шкалою, що дає точність у розподілі кислоти на ділянках обличчя.
Аплікатор - щіточка за рахунок ергономічного дизайну і оптимальної кількості ворсинок забезпечує однорідне нанесення препарату.

Безболісно, Ви відчуваєте легке пощипування тільки на початку процедури.
Широкий вибір-лінійка з 12 кислот. Кожна з кислот спрямована на вирішення конкретної проблеми саме для Вашої шкіри.
Наявності коректора для делікатного області очей і губ
 

Пілінг Гліколевий 790
Пілінг Джеснер 1200
Пілінг Мигдальний 890
Пілінг Піровиноградний 770
Пілінг саліциловий 995

Оцените данную услугу: