Redline

Redline

X

Парафінотерапія

Парафінотерапія

Парафінове обгортання популярне в осінньо - зимовий час, як для кисті рук, так і для ступні. Обгортання виконують курсом (залежить від стану кисті рук) від 3-4 до 5-6 процедур з інтервалом один раз в два або три дні.

Важлива особливість парафінотерапії - це подвійна дія на шкіру: теплове і компресійне. Тепловий вплив дозволяє прогріти глибокі шари шкіри, м'язів і суглобів кисті рук, що сприяє зниженню напруги м'язів і зв'язок, зменшується біль у суглобах. Парафінові ванни покращують кровоток, розширюють пори, посилюючи пото- і саловиділення. Компресійний вплив парафіну відбувається після його охолодження, він надає тонізуючу дію, яку можна порівняти з ефектом ліфтингу. Пройшовши курс процедур, шкіра рук стане рівною, гладкою і підтягнутою.

Методика проведення процедури: оглядаємо руки клієнта (дивимося наявність міктротріщин, порізів, грибкових захворювань), дезінфікуємо руки клієнта, очищаємо шкіру дрібним скрабом. На тильну сторону накладаємо крем з калогеном і занурюємо в уже розігрітий завчасно парафін, занурюємо два -три рази, щоб утворилася хороша щільність. Після цього руки обгортають в плівку або в спеціальні поліетиленові пакети. Зверху одягають терморукавиці. Так залишаємо на 15-20 хв. Після цього знімаємо парафін, залишки крему витираємо серветкою. Наносимо живильний крем масажними рухами. За бажанням клієнта, поліруємо нігті.

Показання: обвітрена, суха і груба шкіра рук, недолік жиру (харчування), втома і набряклість, втрата молодості і краси в результаті впливу на шкіру зовнішнього середовища і віку.

Протипоказання: наявність грибкових захворювань, відкриті рани, підвищений тиск, інфекційні захворювання, цукровий діабет, варикозне розширення вен, стенокардія, клаустрафобія.
 

Оцените данную услугу: