Redline

Redline

X

Неофіброліфтинг

Неофіброліфтинг

Старіння шкіри на 100% перемогти не можливо, але можна посунути в часі! Кожен з нас вибирає свої методики: хтось вживає тільки правильні продукти з потрібними мікроелементами, хтось довіряє тільки перевіреній косметиці або бабусиним секретам про маски з полуниці, огірків та інших продуктів. Але технології крокують вперед 7-мильними кроками і часто, за рахунок шаленого ритму життя в мегаполісі, ми хочемо швидких та ефективних результатів без особливих старань і затрат часу.

Представляємо новинку в косметології, - процедуру НЕОФІБРОЛІФТИНГ, яка повністю призначена для боротьби з проявами старіння шкіри.

ГОЛОВНИЙ СЕКРЕТ НЕОФІБРОЛІФТИНГА полягає в запатентованій схемі та концентрації живих і активних клітин, що дозволяє отримати гарантований природний і тривалий результат. Сама ж процедура є простою і абсолютно комфортною для пацієнта. Фібробласти - це ті самі клітини нашої шкіри, які виробляють природний колаген, еластин і гіалуронову кислоту, завдяки їм наша шкіра виглядає гладкою і пружною. З віком кількість фібробластів поступово зменшується, приблизно на 10-15% кожні 8-10 років і таке зниження відбувається в геометричній прогресії. Зовні це виражається у втраті шкірою пружності та появі зморшок, з якими неможливо впоратися за допомогою кремів і традиційних косметологічних процедур.

Алгоритм проведення процедури!

На першому етапі проводяться обов'язкові підготовчі процедури, що сприяють нормалізації мікроциркуляції шкіри та її гідратації. Проводиться забір невеликого шматочка шкіри з прихованої завушної області для отримання фібробластів і їх подальшого культивування. На другому етапі через два тижні після проведення першого етапу проводиться введення фібробластів, розведених у власній плазмі і збагачених факторами зростання. Завдяки попередній підготовці життєздатні фібробласти потрапляють в максимально сприятливі умови, а тромбоцити переводять їх в активну фазу, вироблення колагену починається вже на наступний день після процедури.

Ефект відчутний вже через два тижні:

  • поліпшується структура шкіри;
  • розгладжуються зморшки;
  • усуваються пігментні плями;
  • відновлюється пружність і еластичність шкіри;
  • сповільнюються процеси старіння.

І все це відбувається природно, завдяки роботі Ваших власних клітин. Вперше! Шкіра не тільки виглядає молодше, а стає молодий! Консультація безкоштовна.

Центр краси і здоров'я REDLINE


Оцените данную услугу: