Redline

Redline

X

Медичний апаратний педикюр і манікюр

Медичний апаратний педикюр і манікюр

Медичний апаратний педикюр. Головною особливістю медичного апаратного педикюру є те, що стопа не потребує попереднього розпарювання у воді. Замість води застосовуються спеціальні пом'якшувальні креми для загрубілої шкіри і рідини для жорстких і врослих нігтів. Вони володіють дезінфікуючими властивостями і діють тільки на відмерлі рогові клітини, не зачіпаючи живу тканину. Це вважається великою перевагою, так як практично повністю усувається можливість поширення грибкових захворювань. До того ж стерилізаційної обробці піддаються самі інструменти для апаратного педикюру.

До інших переваг медичного апаратного педикюру відносять його безпеку внаслідок мінімуму травматизму і неможливість інфікування - так як тканина не зрізається. Дану процедуру виконують тільки професіонали з необхідними медичними знаннями. Апаратний педикюр дозволяє обробляти стопи більш ретельно. При видаленні загрубілого шару під час процедури відбувається своєрідний точковий масаж важливих рефлекторних зон на стопі, що надає загальний оздоровчий вплив на організм.

Апаратний манікюр. Особливість апаратного манікюру полягає в тому, що він виконується за допомогою апарату зі спеціальними шліфувальними насадками.

Тут не потрібно попереднього замочування пальчиків в розчині і навіть пом'якшуючого гелю для кутикули. Вся робота виконується абсолютно насухо.

При апаратному манікюрі малоймовірний ризик пошкодити кровоносні судини. Після апаратного манікюру шкіра виглядає відполірованою і набагато довше зберігає гладкість.
 

Оцените данную услугу: