Redline

Redline

X

Лікування грибкових уражень (оніхомікоз)

Лікування грибкових уражень (оніхомікоз)

Акція -50% на лікування грибкових уражень нігтів!

Мережа REDLINE представляє нову послугу - революційну технологію для лікування грибкових уражень нігтів (оніхомікозів). Це німецька технологія компанії Hahn Medical System.

Грибок нігтів - досить складне і заразне захворювання, яке можна отримати в суспільних місцях, при недотриманні правил гігієни. Підступність грибка в тому, що спочатку помітити його дуже важко, ознаками можуть бути підвищена сухість стоп, легкий свербіж. Згодом під дією захворювання ніготь грубіє, збільшується в товщині і деформується, змінює колір. Це свідчить про те, що захворювання вже зміцнилося в товщі нігтя. Дана стадія вже не піддається лікуванню звичайними засобами.

Грибкові захворювання створюють загрозу не тільки вам, але і вашим близьким, тому не варто відкладати проблему в сторону.

Принцип дії фотодинамічної терапії при лікуванні грибка на нігтях

Світловий потік певної довжини хвилі і пофарбована клітинна стінка міцелію гриба підвищує чутливість мікробів до світла, що призводить до вибіркового нагрівання і руйнування. Здорові клітини шкіри і нігтя при цьому не пошкоджуються.

 

Переваги методики фотодинамічної терапії при лікуванні грибка

Всі процедури проводяться при суворому дотриманні правил гігієни, антисептики та дезінфекції. Використовуються тільки стерилізовані і одноразові інструменти.

  • Активні форми кисню руйнують клітинну стінку грибів, що призводить до їх загибелі, знищуються спорові форми грибів.
  • Світлова хвиля проникає глибоко в товщу нігтя і руйнує гриби у всіх шарах нігтьової пластини.
  • Сприяє лікуванню ран, виразок, запалення завдяки спеціальному РАСТ Wund Gel
  • Безмедикаментозне позбавлення від грибка, не вимагає застосування важких антибіотиків
  • Ефект оцінюється вже через 3 місяці.
  • Немає побічних ефектів і ускладнень.

Вартість процедури лікування грибка нігтів : 1 ніготь —400 грн

Записуйтесь на безкоштовну консультацію та подолайте дану проблему раз та назавжди! Не намагайтесь лікуватися самостійно, зверніться за професійною допомогою!


Оцените данную услугу: