Redline

Redline

X

Лазерне лікування акне

Лазерне лікування акне

Лазерне лікування акне
Вугровий висип (вугрова хвороба, акне) - це захворювання шкіри, що викликає запальні процеси в сальних залозах і закупорку волосяних фолікул.
Лазерна терапія вугрової хвороби - краща альтернатива традиційному лікуванню.
Суть методу лазерного лікування вугрової висипки полягає в частковому руйнуванні клітин, що знаходяться на стінках вивідних проток сальних залоз, при нагріванні шкіри. Це значно зменшує виділення шкірного сала - одну з головних причин розвитку вугрової хвороби. У місцях локалізації хвороби в процесі її лікування гинуть грибки і бактерії, що викликають місцеве ураження.
Найбільш ефективне лікування в стадії утворення первинних вугрів (пустул), або при наявності абсцесів, які ще не встигли зарубцюватися.

На відміну від антибіотиків і гормональних препаратів лазерна терапія акне не дає ускладнень або побічних ефектів, не впливає на стан і роботу внутрішніх органів. Вона відновлює нормальну структуру шкіри, сприяє розсмоктуванню застійних синюшним плям і скорочує розміри пір.

Курс лазерної терапії:
Кількість сеансів лікування вугрів лазером залежить від ступеня тяжкості захворювання, частота 1 - 2 рази в 7 - 14 днів. Курс становить 5 -8 сеансів.
 

Оцените данную услугу: