Redline

Redline

X

Ламінування Paul Mitchell

Ламінування Paul Mitchell

Суть процедури
Ламінування волосся - це створення захисної плівки, яка наповнює і згладжує всі нерівності в структурі волосся - завдяки чому волосся має вражаючий блиск, виглядає доглянутим. А ще ламінація допомагає волоссю протистояти ефекту великого міста - охороняє від пилу і несприятливої екології. Причому такий ефект триває аж до 5 тижнів!

Навіть у вологому середовищі ламіноване волосся довго і надійно тримає укладку, пофарбоване - не тьмяніє. А ще ламінування волосся взимку допомагає волоссю не електризуватися.

Ламінування волосся Paul Mitchell - БІО-ламінування волосся преміум класу, яке надає лікувальну і протизапальну дію, стимулює ріст. В процесі ламінування Paul Mitchell створюється захисна оболонка для кожної волосини, заповнюються всі нерівності, в результаті волосся стає більш еластичним, набуває слухняності і блиску.

Ламінування дозволяє вирішити проблему посічених кінчиків, а ще максимально довго зберігати колір, як після фарбування. Саме тому Red Line рекомендує після фарбування волосся (особливо довгого) проводити ламінування волосся.

Міфи про ламінування:
Волосся під плівкою не дихає - не вірно: молекули гелю лежать не щільно - через них спокійно проходить повітря.
Ламінувати волосся потрібно якомога частіше, так волосся буде здаватися густішим - не вірно: гель тримається тільки на волосині, тобто ламінувати в два шари не вийде.
Ламінування не лікує пошкоджене волосся. ВІРНО! Спочатку глибоко пошкоджене волосся потрібно вилікувати, а потім вже ламінувати. При дотриманні всіх правил ламінування ефект густих і гладких волосся, і жоден чоловік не встоїть перед такою красою!
 

Оцените данную услугу: