Redline

Redline

X

Косметологія

Косметологія

Існує думка: «Ні жінок некрасивих, є жінки просто недоглянуті».

Якщо Ви цінуєте якість послуг, кваліфікацію майстра і бажаєте досягти видимих позитивних результатів, то запрошуємо Вас відвідати мережу краси REDLINE.

Наші косметологи використовують тільки сертифіковану і перевірену косметику таких брендів, як Dermalogica (США), Dr.Spiller (Німеччина), Oxygen Botanicals (Канада), які включають кошти не тільки для професійного, але і для домашнього догляду.

Залежно від особливостей і типу шкіри підбираються косметологічні процедури, які можуть забезпечити правильний ефективний підхід у вирішенні наступних проблем:

  • підвищена чутливість, купероз, розацеа;
  • псоріаз, акне, дерматит, екзема, мікози
  • передчасне старіння і антивікової догляд;
  • підвищена чутливість, купероз, розацеа;
  • зневоднення;
  • гіперпігментація і фотопротекція;

Косметолог підбере індивідуально для Вас необхідний спектр процедур, а також косметику для домашнього догляду, якщо Ви побажаєте. Не займайтеся самолікуванням, щоб уникнути ускладнень, адже своєчасне звернення до фахівця може скоротити тривалість лікування і дозволить домогтися гарних результатів швидше.

Консультація лікаря косметолога безкоштовна!

Консультації лікаря косметолога-дерматолога - 250грн

Якщо Вас турбують свербіж, лущення, почервоніння, висип, -не відкладайте відвідування лікаря, адже саме шкіра один з найважливіших факторів, що формує зовнішній вигляд.

Сучасні методи лікування та висока кваліфікація нашого лікаря допоможе Вам у збереженні Вашого здоров'я. Крім того, не забувайте, що регулярний і ПРАВИЛЬНИЙ догляд за шкірою може запобігти багатьом проблемам, а головне, зберегти Вашу красу і молодість надовго.

Краса і здоров'я - нерозлучні!