Redline

Redline

X

Контурна пластика

Контурна пластика

Косметологічна методика, що дозволяє безопераційним способом, за допомогою гелевих ін'єкцій скорегувати ознаки вікових змін і змоделювати нові обсяги і контури частин обличчя, а також усунути наявну асиметрію.

У сучасній косметології в якості філлерів застосовуються препарати на основі гіалуронової кислоти. Це природний компонент організму, який підтримує водно-жировий баланс в тканинах шкіри і сприяє нормальному протіканню в них фізіологічних процесів. З віком обсяги цього компонента зменшуються, шкіра «в'яне», стає сухішою і тоншою, що викликає появу зморшок, обвисання шкіри, порушення контурів і овалу обличчя, інші ознаки вікових змін.
Ін'єкції гіалуронової кислоти покликані компенсувати її недолік в тканинах і відновити цінний для організму баланс компонентів. Крім цього, це стимулює синтез колагену - білка, що відповідає за пружність шкіри. В результаті контурна пластика забезпечує виражений комплексний ефект - корекцію контурів і об`ємів обличчя в поєднанні з ліфтингом шкіри.

Особливості процедури
У кожному окремому випадку препарат підбирається фахівцем індивідуально, залежно від проблеми. Ін'єкції вводяться підшкірно під місцевою анестезією.
Тривалість процедури становить 40 - 50 хвилин. Відразу після процедури можливі почервоніння, невеликі гематоми і набряки шкіри, які проходять протягом 2-3 днів. Протягом 7-10 днів після процедури слід утриматися від відвідування басейну, лазні або сауни і уникати активного впливу сонячних променів. Остаточний ефект можна спостерігати через два тижні після контурної пластики.

Показання до процедури

Мімічні зморшки навколо очей, «гусячі лапки»;
зморшки в області губ (в т.ч. вертикальні над і під губами);
глибока носогубна складка;
складки в області перенісся;
горизонтальні зморшки в області чола;
бажання пацієнта збільшити розмір і змінити контури губ;
необхідність естетичної корекції контура скул або підборіддя;
асиметрія контурів.

Протипоказання:

Герпетична інфекція в гострій стадії;
порушення згортання крові;
аутоімунні захворювання;
наявність шкірних захворювань в області дії;
вагітність і годування.

Контурна пластика (Filorga, Teosyal, Juviderm)  від 5000 грн


 


Оцените данную услугу: