Redline

Redline

X

Спеціальна пропозиція вересня:оптимальне зволоження шкіри обличчя HydraFacial MD!

Спеціальна пропозиція вересня: оптимальне зволоження шкіри обличчя HydraFacial MD за суперціною 580 грн!

 

Активне сонце влітку, вітер та морська вода дають шкірі не тільки бронзовий відтінок, але й провокують зневоднення, а відповідно, передчасне старіння, появу зморшок, лущення та подразнення. Це стрес для шкіри обличчя, тому вона потребує правильного догляду, особливо зволоження.

Сучасна реклама пропонує Вам безліч кремів, які обіцяють ефективне зволоження шкіри в домашніх умовах. Проте повноцінне зволоження абсолютно неможливе без етапу очищення шкіри, тобто видалення ороговілих відмерлих клітин з верхнього шару шкіри. Дане очищення має бути обережним та м’яким, без застосування жорстких скрабів, які можуть призвести до травмування.

Саме тому, щоб уникнути грубих помилок та максимально ефективно реабілітувати шкіру після літа, пропонуємо Вам американську процедуру ОПТИМАЛЬНЕ ЗВОЛОЖЕННЯ ШКІРИ HydraFacial MD. Дана процедура включає етап очищення (алмазну мікродермобразію), етап зволоження (використання спеціальної сиворотки) та етап омолодження, anti-age етап ( використання альгінантної маски)

Мережа краси та здоров’я REDLINE пропонує ОПТИМАЛЬНЕ ЗВОЛОЖЕННЯ ШКІРИ HydraFacial MD за спеціальною ціною 580 грн! Подбайте про шкіру обличчя, зверніться до косметологів REDLINE і, як результат, отримайте зволожену здорову та сяючу шкіру.

Клініка естетичної медицини і косметології, Єфремова, 23

тел. (044) 424-62-73, (095) 720-09-85

Центр краси і здоров'я REDLINE, вул. Механізаторів, 2

тел. (044) 234-0-234, (050) 0-420-420

 Акція діє з 24 серпня до 30 вересня!