Redline

Redline

X

Естетичний SPA

Естетичний SPA

В даний час СПА-процедури стали невід'ємною частиною послуг кожної клініки краси, адже саме вони допомагають досягти чудових результатів не тільки в сфері лікування різних, навіть хронічних захворювань, а й відчути прилив сил, бадьорість і поліпшити настрій.

Масаж, проведений за допомогою струменів води в ванні або під спеціальному душем, діє особливо ефективно і допомагає зняти напругу, позбутися втоми і по-справжньому розслабитися. Крім того, такий гідромасаж відмінно діє на шкіру, покращує її стан, допомагає позбутися зайвих кілограмів і депресії. За допомогою підводного масажу, проведеного фахівцем, можна позбутися від болю в спині і целюліту, струмінь води, що подається під оптимальним тиском, впливає саме на ті ділянки тіла, які потребують лікування. Курс процедур гідромасажу і душу Шарко, повторюваний регулярно або не рідше одного разу на півріччя, дозволить завжди залишатися в тонусі, бути здоровим і насолоджуватися прекрасним самопочуттям.

Чудовим ефектом володіє і звичайна, така улюблена фінами, сауна. Під впливом гарячого повітря організм позбавляється від шлаків, розширюються пори, шкіра молодшає буквально на очах, а загальний стан від відвідування сауни настільки поліпшується, що багато хто вважає банні процедури найкращими ліками від більшості хвороб.

Клініка краси Red Line - це найширший комплекс СПА-процедур, у тому числі і чудово обладнана сауна, в якій є все необхідне для приємного та корисного проведення часу.