Redline

Redline

X

Біозавивка вій

Біозавивка вій

Красиві вії - мрія кожної жінки. Біозавивка вій- прекрасна безпечна процедура, завдяки якій Ваші вії набувають гарний бажаний вигин, очі стають більш виразними, а погляд більш привабливим.
Процедура складається з трьох етапів - біозавивка + догляд + фарбування. Принцип створення завитка дуже схожий на біозавивку волосся. Вії викладаються на спеціальні валики (коклюшки для вій), потім наносяться пом`якшувач, який дозволяє додати віям потрібну форму, фіксатор - щоб зберегти отриманий завиток, живильну маску і фарбу для вій. Завдяки спеціальній суміші хімічні завивка вій є абсолютно безпечною і безболісною.

Переваги біозавивки вій:
На відміну від класичного нарощування біозавивка не завдає шкоди віям.
Вії оновлюються в середньому раз на 90 днів. У процесі довготривалого носіння нарощених вій на кожну свою вію відбувається постійний тиск від нарощених, в результаті чого нові вії виростають більш слабкі, тонкі і короткі. Під час біозавивки вій хімічний вплив відбувається лише на середину вії. Якщо завита вія випадає, на її місце природним чином виростає нова, тобто процес оновлення вій відбувається без змін.

Корекція, тобто наступна біозавивка, Вам знадобиться не раніше, ніж через 1,5-2 місяці.
Це залежить від того, наскільки швидко оновлюються ваші вії. У дівчат оновлення вій відбувається в інтервалі від одного до чотирьох місяців.

За допомогою біозавивки вій можна відкоригувати форму очей, а для прямих і зростаючих донизу вій ця процедура - просто знахідка. Біозавивка вій на сьогоднішній день - єдиний спосіб створити довготривалий завиток на прямих, що ростуть вниз, віях. Причому, цю процедуру можна робити як чоловікам, так і жінкам. Також це візуально коригує форму очей при опущених повіках - візуально піднімає їх і робить погляд більш відкритим.

Після фарбування тушшю ефект біозавивки посилюється в 3-4 рази. Ефект хімічної завивки помітний навіть на коротких віях. Таким чином, якщо у вас від природи короткі вії, то це легко можна виправити за допомогою біозавивки.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Не мочити вії протягом 24 годин.
Не чіпати, не підкручувати протягом доби.
Не приймати сауну в першу добу після процедури.
Не фарбувати вії протягом доби.
 

Оцените данную услугу: