Redline

Redline

X

Шейпінг

Шейпінг

У шейпінг-клубі використовується "синхро-технологія». Синхро-технологія» надає дуже зручну можливість для сімейних занять всім членам сім'ї-дочкам, мамам і бабусям в одне і теж час, але за індивідуальними програмами для кожного віку.

Шейпінг-класік:

дивитися на себе з задоволенням Це шейпінг-технологія призначена для фізичного вдосконалення людини за допомогою зміни складу фізичного тіла.

Шейпінг - терапія

Це шейпінг-технологія призначена для реабілітації людей, що мають фізичні недуги (серцево-судинні, остеохондроз хребта, шлунково-кишкові, діабет, ожиріння) і поступове включення їх в програми, орієнтовані на досягнення досконалих фізичних і духовних кондицій.

Шейпінг - юні

Це шейпінг-технологія призначена для гармонійного розвитку дітей та підлітків, виховання їх фізично і естетично розвиненими людьми. Вона побудована з урахуванням фізіологічних особливостей організму, що росте.

Інформацію стосовно розкладу занять можете отримати у адміністратора : Салон краси та здоров’я REDLINE, вул.Я.Коласа, 10, (-1) поверх тел. 403-66-99, (095) 220-40-40


Оцените данную услугу: