Redline

Redline

X

Спеціальні пропозиції серпня

До переваг мережі REDLINE відносяться не тільки апаратні та ін'єкційні сучасні методики для краси і здоров'я, а й професійний догляд тільки від світових перевірених брендів косметики.

Центр краси та здоров’я REDLINE, вул. Механізаторів, 2

Знижка -20% на перше відвідування спеціалістів!*

Для чого Beauty тест-драйв потрібен Вам?

Beauty тест-драйв - це унікальна можливість для наших клієнтів не просто з'ясувати всі питання про особливості процедури, що цікавлять, але і оцінити кваліфікацію майстра зі свого боку, відчути контакт і розуміння своїх побажань.

*Знижки на послуги діють на перше відвідування центру REDLINE або послуг спеціалістів, які не відвідувалися раніше. Деталі у адміністраторів центру.

Клініка косметології REDLINE, Єфремова, 23

Знижка -50% на стрижку до кожного фарбування волосся!

Для того, щоб Ваш образ був гармонійним і відповідав сучасним віянням моди, недостатньо зробити акцент тільки на зачісці. Щоб Ваша стрижка на всі 100% «відкрилася» і показала всі свої переваги, потрібно підібрати правильний колір для волосся.

Наші стилісти підберуть для Вас ультра сучасні відтінки і зроблять Вас чарівними!

Акційна комплексна пропозиція від клініки REDLINE не тільки допоможе стати Вам неперевершеною, але й подарує бажану знижку!

Центр краси REDLINE, Я.Коласа, 10

Комплекс 2 в 1: масаж в подарунок до кожного обгортання!*

* Масаж тривалістю 30 хв

На вибір кілька видів обгортання, наш фахівець підбере потрібне Вам в залежності від особливостей вашого тіла і бажаного результату!

Як результат:
  • потужна детоксикація
  • активізація процесів омолодження
  • спалювання жиру, зменшення обсягів тіла і набряклості
  • підвищення тонусу шкіри, зменшення розтяжок
  • поліпшення емоційного стану
  • Не пропустіть свою можливість і скористайтеся акційними пропозиціями в мережі краси і здоров'я REDLINE, довіряйте свою красу тільки професіоналам.