Redline

Redline

X

Гідромасаж у подарунок!

ОСІННЯ ХАНДРА або ЯК БУТИ В ТОНУСІ!

Спеціальна пропозиція вересня від салону краси REDLINE на Я.Коласа, 10, - гідромасаж в подарунок, чекає на Вас!

Поганий настрій, занепад сил, млявість і дратівливість - з приходом осені багато впадають в сезонну депресію.
Спеціалісти REDLINE знають, як це подолати!

В першу чергу, гідромасаж дуже добре впливає на парасимпатичну нервову систему тіла,-говорить професійний СПЕЦІАЛІСТ салону краси REDLINE ФОМІНИХ ЛЮБОВ,- пом'якшує негативні реакції на стрес і, що найважливіше, нормалізує кровообіг. Це, в свою чергу, допомагає доносити поживні речовини і кисень в клітини, що виробляють енергію, а також виводить залишкові продукти обміну речовин. І заодно допомагає зволожувати шкіру, покращуючи її текстуру.

Ще, водний масаж знімає напругу в м'язах і сполучній тканині, знижуючи тертя і відновлюючи їх рухливість.

Такий вид масажу не тільки покращує стан, що викликає хронічні болі, але і допомагає зменшити саму біль.

Не залишається без уваги і імунна система. Покращуючи циркуляцію крові в нашому тілі, гідромасаж також збільшує потік лімфи в нашій лімфатичній системі, допомагаючи тілу боротися із запаленнями і заліковувати рани. Гідромасаж буде корисний тим, хто має важкі фізичні навантаження, охочим відновити свою фігуру після пологів, сприяє усуненню спазмів, розслаблює м’язи і навіть знімає біль, це швидкий спосіб схуднення і боротьби з целюлітом

Спеціальна пропозиція вересня від салону краси REDLINE на Я.Коласа, 10, - гідромасаж в подарунок, чекає на Вас! Телефонуйте просто зараз (095)220-40-40, 403-66-99!