Redline

Redline

X

Доросле акне - проблема сучасності...

Акне ... і як з ним боротися!


Після 30 ми починаємо починаємо боротися або намагаємося попередити ранні зморшки, але часом можемо зіткнутися з новою проблемою, - дорослою формою акне, або простими словами «прищиками» на обличчі.

Згідно з дослідженнями Американської Академії Дерматології, 54% жіночої статі стикаються з цим питанням. Дерматологи пов'язують дану проблему з жалюгідним станом екології, поганою якістю продуктів харчування і води. Але існує думка, що причина збільшення випадків діагнозу акне в тому, що змінився стиль життя, ми починаємо більше стежити за собою, частіше звертаємося до професіоналів-дерматологів, тому і діагноз звучить частіше.

Чим відрізняється доросле акне від юнацького? Причиною акне, в основному, в юнацькій формі служить сплеск гормонів, до 25 років стан гормонів стабілізується, стан шкіри поліпшується. Причиною появи у дорослих акне можуть бути порушення в роботі організму. У розвитку даної проблеми беруть участь багато факторів, тому знайти причину не завжди буває легко. Але є статистика, на якій будується сучасна теорія боротьби з акне. У більшості пацієнтів, які потрапляли на прийом до дерматолога, знаходили захворювання внутрішніх органів, які тим чи іншим способом позначалися на роботі шлунково-кишкового тракту, порушенні імунітету або гормонального фону.

Проблема є ... Але і сидіти, склавши руки, теж не варто. Успіх вирішення проблеми акне залежить і від професійності лікарів-дерматологів, які визначають, на яку «кнопку» в організмі найкраще натиснути.

Якщо у вас на одній з половин обличчя більше, ніж 10 запальних елементів, зверніться до дерматолога за консультацією, не займайтеся самолікуванням, щоб не погіршити ситуацію.

Пропонуємо Вам рекомендації, дотримання яких є важливим, незалежно від того, профілактика це або лікування акне:

   
Не видавлюйте акне, так як ви можете спровокувати поширення інфекції.
    
Менше торкайтеся обличчя руками, так як забруднення на руках можуть спровокувати нові запалення.
    
Зробіть рейд в косметичці, прослідкуйте, щоб ваша косметика була некомедогенною і без масел.
    
Зробіть заміну пухових і пір'яних подушок, ковдр на синтетичні, так як дані наповнювачі гіпоалергенні, і виключають наявність грибків і кліщів. Частіше міняйте наволочки.
    
Використовуйте делікатні миючі засоби, так як агресивна косметика з кислотами і спиртом може зруйнувати бар'єрний шар шкіри і послабити захисні властивості.
    
Пілінг - один з обов'язкових етапів догляду для проблемної шкіри.
    
Не засмагати, УФ-промені сприяють посиленню вироблення шкірного жиру і послаблюють імунітет шкіри.
    
Махровий рушник міняємо на паперовий, що є більш гігієнічним вибором.
   
Частіше обробляйте кисті для макіяжу після використання, так як залишки шкірного жиру і залишків косметики є позитивним середовищем для розмноження бактерій.
    
Перше - демакіяж, друге - додаткове очищення шкіри, щоб очищення було максимум ефективним.
    
Пийте більше води і не їжте на ходу, так як мікрофлора кишечника забезпечує захист всього організму. Уникайте в харчуванні солодкого, жирного, копченого, солоного, гострого.
    
Уникайте стресу, так як в таких ситуаціях виробляється більше чоловічих статевих гормонів, які активізують сальні залози.


Косметологи-дерматологи в мережі REDLINE проконсультують Вас з усіх питань, дадуть рекомендації по догляду та допоможуть перемогти проблему акне раз і назавжди.