Redline

Redline

X

Акційні пропозиції на липень

Нам, жителям мегаполіса, часом просто ніколи думати заздалегідь, як ми будемо виглядати влітку на пляжі, з огляду на нашу психологію і бажання відкладати вирішення важких завдань на потім. Саме тому більшість замислюються про те, як схуднути, привести себе в порядок, безпосередньо перед самою відпусткою.

Отже, кілька дієвих і «гарячих» пропозицій від мережі краси та здоров'я REDLINE з істотними знижками та подарунками! Душ Шарко або альгінантная маска в подарунок, знижки на програму для тіла "Slim & Care", безкоштовні консультації фахівців по харчуванню і програмах схуднення тільки в мережі REDLINE:
 

Салон краси REDLINE, Я.Колоса, 10
 

Душ Шарко в подарунок! Замов 5 послуг душа Шарко та отримай 6-й в подарунок!

Душ Шарко (Борщагівка) стане незмінним помічником у боротьбі із зайвими кілограмами та целюлітом, при корекції фігури. Але це не означає, що душ Шарко підходить тільки тому, хто хоче позбутися зайвої ваги. Переваги душа Шарко - позитивний вплив на нервові закінчення шкіри, спинний мозок, сприяє загальному загартовуванню всього організму і, як наслідок, посилення імунітету. Значно зміцнюється серцево-судинна система. Результати після душу Шарко буде видно вже після 5-6 процедури.

Клініка косметології REDLINE, Єфремова, 23

Альгінантная маска в подарунок до кожної процедури Кріоліфтінгу!


Кріоліфтінг - це метод експрес догляду за шкірою, результати якого видно відразу ж після процедури. Використовується також в якості anti-age терапії. Кріоліфтінг ґрунтується на впливі низьких температур, відбувається різке звуження, потім розширення судин. Кріоліфтінг дозволяє стимулювати неоколагенез і молекули гіалуронової кислоти, в результаті чого розгладжуються зморшки, рельєф шкіри помітно поліпшується.
 

Центр краси та здоров'я, Механізаторів, 2
 

Спеціальна ціна на програму для тіла "Slim & Care" зі знижкою 2200 грн!

Програма "Slim & Care" поєднує в собі LPG масаж і обгортання з водоростей, результати 3 в 1:

  • Лімфодренаж - зменшення обсягів тіла, боротьба з целюлітом і набряками, корекція фігури

  • Ліфтинг - гладка і підтягнута шкіра, усунення в'ялості шкіри

  • Догляд - очищення і зволоження шкіри, детоксикація.

Ідеальна фігура за 10 днів!


Не пропустіть свою можливість і скористайтеся акційними пропозиціями в мережі краси та здоров'я REDLINE, довіряйте свою красу тільки професіоналам.