Redline

Redline

X

Акції листопада

 

Центр REDLINE, Шаповала, 2

Акція на контурну пластику губ -25%

Вам не подобаються ваші губи, здаються тонкими, недостатньо чуттєвими, сексуальними?

Що можливо з контурною пластикою губ:

  • скорегувати асиметрію;
  • підвести куточки губ;
  • прибрати так звані «кисетні зморшки» над губою;
  • зморшки і складки на губах;
  • приховати естетичні та косметичні недоліки.

Якщо ти готова до дій, не обов'язково кардинальним, як люблять перебільшувати деякі люди, тоді записуйтеся на консультацію на контурну пластику губ і отримайте бажані результати якісним препаратом за суперціною.

Стара ціна 8000 грн. Новая ціна 5900

Клініка косметології REDLINE, Єфремова, 23

Масаж в подарунок при покупці курсу з 5 класичних масажів!

Вас турбує біль або швидка стомлюваність? Хочете привести тіло в тонус? Тоді поспішайте на оздоровчий масаж! Сеанс масажу дозволить вам відновити працездатність, позбавиться від стану перевтоми, відновити не тільки хороший фізичний стан, а й моральне.

Приємний бонус у вигляді 6-го подарункового масажу принесе не тільки користь в плані оздоровлення, а й моральне задоволення, адже хто не любить подарунки?

Центр краси REDLINE, Я.Коласа, 10

Пілінг Enerpeel в подарунок при покупці курсу з 3-х пілінгів

Сучаcний ритм життя, стреси, перевтома - все це впливає негативно на шкіру. Саме тому пілінг - це обов'язкова процедура для сучасної жінки, адже саме він дає прекрасну можливість шкірі для регенерації.

Фахівці REDLINE пілінги підбирають під існуючі проблеми шкіри, в залежності від інтенсивності, глибини необхідного впливу. Досягнення необхідного результату потребують застосування декількох процедур.

Пілінг Enerpeel - це потужна система для відновлення шкіри, в результаті якої шкіра стає більш гладкою, сяючою і рівною. В ході процедури ви зможете вирішити такі проблеми, як акне, пігментні плями, нерівний рельєф, ознаки передчасного старіння, зморшки і рубці.