Redline

Redline

X

АКЦІЇ! Тільки кращі пропозиції, травень!

Команда REDLINE підтримує думку, що одним з найважчих завдань для жінки - залишатися завжди красивою. Ми хочемо допомогти нашим клієнтам і взяти на себе всі турботи по догляду за обличчям, тілом, волоссям ... Крім цього даруємо всім знижки, адже погодьтеся, отримувати подарунки завжди приємно.

Центр краси та здоров’я REDLINE, вул. Механізаторів, 2

Програма схуднення: антицелюлітний масаж + гідромасаж за спеціальною ціною 820 грн

Ефект 6 таких сеансів буде рівнозначним ефекту від тривалих і важких тренувань у спортзалі, а також болісних дієт. Не тільки корисно і результативно для Вашої фігури, а й вигідно за часом і витратами!

Центр краси та здоров’я REDLINE, вул. Коласа, 10

-50% на реконструкцію Olaplex та Bond Ultim до кожного фарбування волосся!

Щоденні укладки за допомогою фена, експерименти з фарбуванням, використання різних хімічних засобів, безперечно, роблять нашу зачіску привабливою. Але при цьому всі ми ризикуємо втратити природну красу волосся. Ідеальним варіантом є реконструкція волосся при фарбуванні, що дозволяє не тільки качестенно захистити волосся, але і подарувати їм нове життя, - блиск і силу!

 

Клініка естетичної медицини REDLINE, вул. Єфремова, 23

Тільки до 15 квітня знижка -15% на курс LPG-масаж тіла!

Хочете мати стрункі і ідеальні форми?

Гарантований результат, безболісно і безпечно на апараті нового покоління LPG Cellu M6 Integral! Ідеальна фігура можлива без болю і важких дієт! Йди до мрії про гарне тіло разом з командою REDLINE!